Hakkımızda

CNR Sağlık Ürünleri ve Bilişim Sistemleri Tic.Ltd.Şti  8 yıllık tecrübe üzerine kurulmuş, kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firmadır. Medikal sektörüne 2016 yılında giriş yapan firmamız, Anestezi ve Yenidoğan ve Pediatri Yoğun Bakım cihaz ve sarf malzemleri alanında uzman kadrosu ile faliyet göstermektedir.Medikal sektörde satış ve satış sonrası hizmetlerde kalite ve dürüstlük ilkesi ile anılan lider kuruluşlardan birisi olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Ulusal Bilgi Bankasına kayıtlı bir firma olarak CE ve FDA belgeli ürünlerimiz ile firmamızın ilkesi; sağlıklı ve kaliteli hizmet olmuştur. Ürün portföyünün çeşitliliği ve tüm ürünlerinin dünya standardında kalite belgelerine sahip olması, firmamızı müşterileri karşısında daha güvenilir bir konuma yükseltmiştir.Hastalarına sunduğu kaliteli ve sağlam ürünlerle onların sağlıklı bir yaşama ulaşmasını garanti etmektedir.

 

Vizyonumuz

CNR Sağlık Ürünleri ve Bilişim Sistemleri Tic.Ltd.Şti firması olarak, sunduğumuz ürünlerle, sağlık çalışanlarına, hastalara ve şirket çalışanlarına verdiği önemle mükemmeli yakalamayı amaçlamaktayız. Bu doğrultuda sektörde farklılık yaratarak uzun dönemde büyük başarılar sağlayacak şekilde geleceğimize yön vermekteyiz

Misyonumuz

İnsan sağlığını korumayı amaçlayan ve tedavi sağlayan uluslararası standartlardaki ürünleri pazara sunmaktır. Donanımlı ve eğitimli kadromuzla ileri teknolojiye sahip ürünlerimizi tüm hastanelere ve doktorlara mükemmel hizmet kalitesiyle sunmak ve hastalarımızı en kısa zamanda sağlıklarına kavuşturmaktır. Yapmış olduğumuz iş ve sorumluluklarımızı zamanında ve yüksek kalitede tamamlamaktır.


İletişim

CNR Sağlık Ürünleri ve Bilişim Sistemleri Tic.LTD.ŞTİ
Adres: Vişnezade mah. Levhacı sokak Deniz Apart.                      Deniz Apartmanı 1/3 Beşiktaş/ İstanbul
Telefon: 0850-303-57-54
Fax: 0850-303-97-54
GSM: 0542-245-70-75
Mail: info@cnrsaglik.com

 

 

 

 

 

   Sosyal Medya

.